Průvodce koupí počítače

Proč koupit počítač od nás?
Prioritou je pro nás spolehlivost, kvalita a služby. Nebudeme se Vám snažit za každou cenu prodat nekvalitní hardware, kterého se potřebujeme zbavit. Takový hardware vůbec nepořizujeme.

  • Spolehlivost - Spolehlivost je pro nás TOP. Snažíme se vybírat vždy takové komponenty, které jsou nejenom tiché, ale je u nich velmi vysoká pravděpodobnost bezproblémového chodu po dobu nejméně 5ti let.
  • Tichý chod - Nikdo nechce u počítače sedět s klapkami na uších jenom proto, že dodavatel počítače nevybíral komponenty s rozumem, ale tendenčně. To se Vám u nás stát nemůže.
  • Technická podpora - Je pro Vás připravena profesionální on-line podpora pro řešení Vašich problémů 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Tato se bude neustále rozrůstat tak, abyste nalezli řešení na většinu Vašich problémů s výpočetní technikou. Telefonická technická podpora je dostupná v pracovní dny včetně neděle.
  • Služby - Nejen hardware je třeba, ale i software a údržba. Počítač je třeba čas od času vyčistit, případně vylepšit. Neméně důležitý je samozřejmě i antivirový program a ochrana proti malwaru. Vše Vám samozřejmě zajistíme na profesionální úrovni.
  • Cena - V dnešní době je žel cena asi nejpreferovanější veličinou při výběru počítače jak pro domácího, tak pro firemního uživatele. Vzhledem našim preferencím, nemůžeme a ani nechceme konkurovat firmám, které se snaží "ulovit" méně zkušené uživatele na nízkou cenu. Naše ceny jsou přesto výborné a vzhledem ke kvalitě možná jedny z nejlepších na českém trhu.